Dzień Kobiet — pomysły na prezent. | Adamell.pl - Wyjątkowe Prezenty

Ósmego marca, jak każde wielkie święto, nie obejdzie się bez prezentów. To prawda, że ​​wybierają je głównie mężczyźni. Ale obecnie coraz więcej kobiet gratuluje sobie nawzajem z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Płeć piękna zwykle nie ma trudności z wyborem prezentu. Ale mężczyźni potrzebują dużo czasu, aby dokonać wyboru i mogą kupić coś, co nie jest odpowiednie na tę okazję.

Postanowiliśmy pomóc Ci wybrać prezent dla mamy, żony lub koleżanki. Poniżej znajdziesz najlepsze pomysły na prezenty na 8 marca.

Historia święta 8 marca

Uroczystość Międzynarodowego Dnia Kobiet są zakorzenione w walce klas i rozwoju ruchu robotniczego. W 1908 roku na ulice Nowego Jorku wyszło piętnaście tysięcy kobiet. Domagali się skrócenia dnia pracy, uzyskania prawa do głosowania w wyborach, podwyżki pensji (co znacznie różniło się od stawki mężczyzn na podobnych stanowiskach).

Od następnego roku Amerykańska Partia Socjalistyczna ustanowiła ostatnią niedzielę lutego Dniem Kobiet Pracujących. Dwa lata później inicjatywę tę poparła Clara Zetkin. Zaproponowała ustanowienie Międzynarodowego Dnia Równości i Emancypacji Kobiet.

Data 8 marca została ostatecznie zatwierdzona w Rosji po rewolucji 1917 roku, a następnie stopniowo rozprzestrzeniła się na cały świat.

Z czasem 8 marca stał się nie tylko dniem walki o prawa kobiet, ale także prawdziwym świętem kobiet. Ten dzień to doskonała okazja do podziwiania umysłu, piękna i innych zalet kobiety.

Aby dokonać właściwego wyboru i znaleźć naprawdę wyjątkowy prezent, należy o to wcześniej zadbać.

Co dać swojej dziewczynie 8 marca?

Prezenty dla dziewczyny powinny być wybierane z myślą o romantyczności. Idzie wiosna, czas miłości i kwiatów, po co skupiać się na czymś poważnym i codziennym?

Przy pomocy prezentu możesz z powodzeniem podkreślić swoje uczucia i zmysły. Możesz zadowolić ukochaną osobę:

nowa modna torba;
oryginalne perfumy;
jedwabny szal lub szalik;
Rose Bear
parasol z jasnym wiosennym nadrukiem;
wisiorek lub kolczyki;
ręcznie robiony portfel;
wieczna róża.

Ciepłe koce, skarpetki i inne „rozgrzewające przyjemności” najlepiej zachować jako prezent na święta. Jeśli zdecydowanie chcesz podarować swojej wyjątkowej kobiecie coś praktycznego, lepiej postawić na wiosnę i ciepły sezon.

Mama jest pierwszą kobietą w życiu każdego mężczyzny, której gratuluje 8 marca. A jeśli w dzieciństwie sami robiliśmy pocztówki z tulipanami, to z wiekiem rzadko okazujemy oryginalność.

Niespodzianka i miły podarunek dla mamy:

nowoczesny zegarek na rękę;
piękne płótno z Twoim ulubionym zdjęciem;
voucher w salonie SPA;
modne kolczyki;
jej portret z fotografii;
bonsai lub egzotyczny kwiat do wnętrza.

Oczywiście, jeśli mama lubi gotować, wypadałoby podarować jej nowoczesny sprzęt kuchenny (na przykład powolną kuchenkę) lub zestaw przyborów kuchennych z jej monogramem.

Co dać żonie 8 marca

Jeśli wybór bukietu dla żonatego mężczyzny zajmuje kilka minut, to z prezentem wszystko nie jest takie proste. Ale zadowolić żonę wcale nie jest trudne. Co jest do tego potrzebne? Przede wszystkim szukaj nie przydatnego, ale romantycznego prezentu, na przykład:

bielizna znanej marki;
kolaż zdjęć rodzinnych w oryginalnej ramce;
dekoracja z napisem „Kocham…” (kocham);
zestaw perfum do kąpieli;
piękne nocne światło
oryginalne kapcie.

Jeśli chcesz dać coś pożytecznego, skup się na hobby i zainteresowaniach współmałżonki. Świetnymi prezentami mogą być zestawy artystyczne, bilety na warsztaty czy sprzęt sportowy.

Co dać siostrze 8 marca?

 Nie jest tak trudno zadowolić ukochaną siostrę, jeśli pamiętasz jej hobby. Jeszcze lepiej brać pod uwagę wiek. Dziecko może zachwycić zestaw kosmetyków dla dzieci lub pluszowa zabawka.

Dorosła dziewczyna na pewno doceni:

stylowy dodatek (torebka, wizytownik, kopertówka);
śmieszne skarpetki lub golfy;
płótno z jej portretem;
etui na smartfona;
dziennik mody;
zabawka antystresowa.

I nie zapomnij dodać do prezentu pocztówki i kwiatów - miło jest otrzymać je w tym dniu dla każdej kobiety, niezależnie od statusu i wieku.

Co możesz dać znajomym 8 marca?

Tradycyjnie w te święta koleżanki otrzymują kwiaty i słodycze. Słodycze jednak można zastąpić owocami, albo od razu zamówić owocowy bukiet.

Jeśli chcesz zrobić wyjątkowy prezent, zwróć uwagę na:

pamiątki;
termokubki;
zeszyty i plenery;
wieczne róże;
wysokiej jakości pisaki z atramentem
świece zapachowe;
wygodne pudełka na lunch;
zestawy upominkowe herbaty lub kawy.

Cena prezentu nie ma znaczenia, o wiele ważniejsze jest, aby był wybrany z serca. Jest to przecież najłatwiejszy i najprzyjemniejszy sposób na wyrażenie swoich uczuć ważnej dla Ciebie osobie.

Duży wybór prezentów na 8 marca dla każdej kobiety znajdziecie w naszym sklepie. Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru i znaleźć idealny prezent. A co najważniejsze, będzie można zamówić go online i nie tracić cennego czasu na zakupy.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA Z NAJLEPSZYMI PROMOCJAMI I OKAZJAMI