Miś z róż - prezent na każdą okazję - Adamell.pl

Misie z róż na prezent, są coraz bardziej popularną formą obdarowywania ukochanej osoby. Nie jest powiedziane, że muszą być one prezentem dla drugiej połówki, jednakże czerwone róże, oznaczają mocną i namiętną miłość. W związku z tym kojarzą się głównie, z miłością obecną w Twoim życiu. Są doskonałą alternatywą dla znanych Tobie róż, czy innych kwiatów. Co przemawia za wyborem misiów wykonanych z czerwonych róż? Dzięki ofercie naszego sklepu dowiesz się, dlaczego warto obdarować kobietę takim misiem!

MISIE Z RÓŻ

Będą one doskonałym prezentem, dla osoby, którą uważasz przede wszystkim za wyjątkową. Idealnie nada się na wszelkiego rodzaju ważne święta, m.in. na Walentynki, Dzień Matki, czy też Dzień Kobiet. Różany miś w zależności od ilości kwiatów i ich ułożenia daje efekt jakości 3D. Nadaje mu to zupełnie innego charakteru i wyglądu, dzięki czemu wywołuje na osobie nim obdarowanej, świetne wrażenie. Jeśli narozrabiałeś lub sprawiłeś przykrość bliskiej Ci osobie, będzie to dla niej doskonały prezent na przeprosiny. Dostać je można w różnych kolorach i konfiguracjach. Dzięki doborowi róż, o najwyższej jakości misiem można cieszyć się przez bardzo długi okres. Można rzec, że jest to naprawdę trwały upominek. Będzie on przypominał ukochanej osobie, o niekończącym się uczuciu, jakim ją darzysz, kiedy tylko spojrzy się na misia podarowanego przez Ciebie!

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu, będzie to idealna ku temu okazja! Różany miś bez słów przekaże Twojej ukochanej lub ukochanemu, co do niego czujesz. Natomiast odbiór tego prezentu, może przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania! Dodatkowym plusem, jest odczucie jego podczas dotyku. Sprawia wrażenie naturalnych kwiatów, ale co warto zauważyć, nie zepsują się one nawet podczas mocnych uścisków i dotyków. Pewnym jest to, że Twoja kobieta pokocha takiego misia od pierwszego wejrzenia. Uważaj w związku z tym, żeby nie pokochała go bardziej od Ciebie! Więc dbaj o nią z całych swoich sił! Tak jak wcześniej zostało to opisane, misie będą fantastyczną alternatywą, dla tradycyjnych bukietów kwiatów. Ich minusem przede wszystkim jest trwałość. Szybko więdną, a co za tym idzie, nadają się po chwili, tylko i wyłącznie do kosza. Dzięki długowieczności prezent ten pozostanie w pamięci Twojej miłości, nawet na zawsze, a nie tylko na chwilę! Dodatkowo podczas otwierania pudełka z misiem, Twoja kobieta niekoniecznie może spodziewać się, jaką zawartość ono mieści. Można zatem rzec, że oprócz szczęścia i wzruszenia, wywoła także wiele tajemniczości. Po otwarciu i postawieniu go na półce świetnie wkomponuje się on w tło niemalże każdego pokoju! Nada mu nowych barw i ciepła. Każdy widzący takiego misia zwróci na niego uwagę. Dzięki temu Twoja kobieta będzie mogła się pochwalić super prezentem, nawet najbliższym przyjaciółkom. A to oznacza, że zyskasz w oczach nie tylko swojej ukochanej, ale spowodujesz również, że dziewczyna poczuje się szczęśliwa i dumna z powodu, że jesteś przy jej boku! Nie ma nic lepszego dla niej, od faktu pochwalenia się swoich przyjaciółkom, jakim dobrym mężczyznom dla niej jesteś! Takie podarunki będę idealne na Walentynki, rocznicę ślubu i związku, czy także na Dzień Kobiet. Nie zapominaj jednak, że nie potrzeba okazji, aby obdarować swoją połówkę miłym prezentem. Dając jej prezent, w dzień, który nie ma dla Was obojga większego znaczenia, rozpalisz w niej jeszcze większe uczucia względem Ciebie.

Jakie misie 3D w naszym sklepie wybrać?

W naszym sklepie znajdziesz dwa wyjątkowe rodzaje misiów z róż.

  • MIŚ Z BIAŁYCH RÓŻ; Z CZERWONYM SERCEM (40cm)
  • MIŚ Z CZERWONYCH RÓŻ; Z WSTĄŻKĄ (40cm)
  • MIŚ Z CZERWONYCH RÓŻ; Z BIAŁYM SERCEM (40cm)
  • Co przemawia za produktami z Adamell?

Misie wykonane są ręcznie, nie posiadają żadnych prześwitów między płatkami róż. Zrobione są z najdrobniejszą starannością o detale, oprócz tego towar przed każdą wysyłką sprawdzany jest jeszcze raz! Dzięki temu dostajesz towar identyczny z tym, pokazanym na naszej stronie internetowej. Nasza firma jest synonimem jakości i trwałości oferowanych przez nas produktów. Jeśli jeszcze nie masz prezentu dla swojej ukochanej, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową Adamell. Wybierz swojego misia i pokaż swojej drugiej połówce, ile dla Ciebie znaczy!

Prezent na 18 urodziny

Więcej 
70. urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent - Adamell.pl - Wyjątkowe Prezenty
Cena promocyjna53,99 zl Zwykła cena77,13 zl

70. urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent

18 urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent
Cena promocyjna53,99 zl Zwykła cena77,13 zl

18 urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent

25 urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent
Cena promocyjna53,99 zl Zwykła cena77,13 zl

25 urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent

Podróż - druk na płótnie, spersonalizowany prezent - Adamell.pl
Cena promocyjna79,99 zl Zwykła cena114,27 zl

Podróż - druk na płótnie, spersonalizowany prezent

Hogwart - druk na płótnie, spersonalizowany prezent - Adamell.pl
Cena promocyjna79,99 zl Zwykła cena114,27 zl

Hogwart - druk na płótnie, spersonalizowany prezent

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA Z NAJLEPSZYMI PROMOCJAMI I OKAZJAMI