Prezent na 18 urodziny dla dziewczyny - Adamell.pl

Powinien być wyjątkowy, zaskakujący i zapadający w pamięć na długie lata – prezent na 18 urodziny dla dziewczyny trzeba dobrze przemyśleć, aby odpowiednio dopasować go do adresatki. Można kierować się jej pasjami, zainteresowaniami lub tym, co lubi robić w wolnym czasie. Pole do popisu w wyborze trafionego podarunku jest ogromne!

Jaki prezent na 18-stkę dla dziewczyny?

Zanim pobiegniemy do sklepu, pomyślmy czego potrzebuje solenizantka albo lepiej, co sprawiłoby jej ogromną radość w dniu urodzin. Jeśli chodzi o upominki na 18 urodziny dla dziewczyny, to wybór jest niesłychanie duży. Czym się zatem kierować? Najpierw trzeba określić budżet, którym dysponujemy, a następnie rozpocząć poszukiwania idealnego prezentu. Dla osoby, która uwielbia czytać, może to być dobra książka, dla fanki muzyki – płyta ulubionego zespołu. Tutaj można podejść do sprawy bardzo indywidualnie w zależności od stopnia zażyłości z osobą obchodząca swoje urodziny. Innymi kryteriami będą kierować się jej krewni, przyjaciele, a jeszcze odmiennymi sympatia. Istnieje też grupa prezentów uniwersalnych. Na pewno należy do nich biżuteria, perfumy oraz zdjęcia jako pamiątki wyjątkowych chwil. Taki upominek w formie spersonalizowanych wydruków na szkle akrylowym ucieszy nawet najbardziej wymagającą solenizantkę. Możesz samodzielnie zaprojektować taki podarunek dodając do gotowego szablonu wybrane wcześniej fotografie oraz napisy. 

Kobiety kochają diamenty i...kwiaty

Te dwie rzeczy świetnie się dopełniają, zatem dobrym pomysłem jest kupienie biżuterii i kwiatów. Jednak te naturalne szybko zwiędną i trafią do kosza. Tym samym nic po nich nie zostanie. Lepiej poszukać innego, nietypowego rozwiązania z efektem ''wow''. Alternatywą dla klasycznego bukietu mogą być niezwykle efektowne róże wieczne w szkle. W przeciwieństwie do prawdziwych kwiatów, te pozostaną niezmiennie piękne przez długie lata. Fantastycznym i nieoczywistym pomysłem będą również urocze misie z róż na 18-stkę. Do wyboru są 60-centymetrowe misie ze sztucznych róż (biały z czerwonym sercem i czerwony z białym sercem), 40 centymetrowe misie z czarnymi wstążkami (biały i czerwony) oraz 25-centymetrowy czerwony miś z czarną wstążką. Wszystkie są wyjątkowe i na pewno wywołają szczery uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Czy może być bardziej romantycznie? Odpowiedź brzmi bardziej się nie da! Tego rodzaju gadżety będą stanowiły wspaniałą pamiątkę. Można je podarować na różne sposoby – osobiście lub wysyłając pocztą z dołączonym liścikiem, co dodatkowo wzmocni efekt zaskoczenia. Taka niespodzianka z pewnością zachwyci i wywoła wiele emocji! Jeśli nie możesz się zdecydować na jedną z tych propozycji albo chcesz podarować coś jeszcze bardziej zapadającego w pamięć możesz zdecydować się na zestaw oryginalnych akcesoriów.

Prezent z przymrużeniem oka

18 urodziny są wyjątkowe. To symboliczne wejście w dorosłość. Młodzi ludzie bardzo często wręczają sobie z okazji tych urodzin drobne prezenty z przymrużeniem oka. Są to np. koszulki ze śmiesznymi napisami, bielizna wykonana z niestandardowych materiałów takich jak cukierki, atrapy prawa jazdy czy przeróżne gadżety z wygrawerowanymi przezabawnymi tekstami. Tutaj prym wiodą m.in. kubki lub akcesoria do picia alkoholu. Kreatywność gości potrafi zaskoczyć niejedną 18-latkę. Udany prezent osiemnastkowy dla dziewczyny na pewno musi jej przypaść do gustu i zostać zapamiętany! Wśród propozycji w przeróżnych zestawieniach znajdują się również: poduszki, pluszaki dużych rozmiarów, portrety na płótnie przedstawiające solenizantkę, gadżety do telefonu lub komputera, a nawet kosmetyki. Podsumowując, wybierając prezent na 18 urodziny dla dziewczyny warto podejść do tego kreatywnie. Upominek wcale nie musi być materialny, a tym bardziej zachowawczy. Zamiast kupować, można coś dosłownie zorganizować: urodzinowe spotkanie niespodziankę, przepyszny tort ''hand made'' albo wspólne wyjście do kina, na koncert, do teatru. Oryginalnym prezentem będzie zorganizowanie wyjazdu w jakieś ciekawe miejsce lub voucher do wykorzystania np. na siłowni, basenie, w studiu masażu lub tatuażu. W zależności od tego, co lubi świętująca 18-latka.

 

Prezent na 18 urodziny

Więcej 
70. urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent - Adamell.pl - Wyjątkowe Prezenty
Cena promocyjna53,99 zl Zwykła cena77,13 zl

70. urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent

18 urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent
Cena promocyjna53,99 zl Zwykła cena77,13 zl

18 urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent

25 urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent
Cena promocyjna53,99 zl Zwykła cena77,13 zl

25 urodziny - Druk na szkle, spersonalizowany prezent

Podróż - druk na płótnie, spersonalizowany prezent - Adamell.pl
Cena promocyjna59,99 zl Zwykła cena85,70 zl

Podróż - druk na płótnie, spersonalizowany prezent

Hogwart - druk na płótnie, spersonalizowany prezent - Adamell.pl
Cena promocyjna79,99 zl Zwykła cena114,27 zl

Hogwart - druk na płótnie, spersonalizowany prezent

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA Z NAJLEPSZYMI PROMOCJAMI I OKAZJAMI