PREZENT NA 18 URODZINY DLA DZIEWCZYNY | Adamell.pl - Wyjątkowe Prezenty

Powinien być wyjątkowy, zaskakujący i zapadający w pamięć na długie lata – prezent na 18. urodziny dla dziewczyny trzeba odpowiednio dopasować do jego adresatki. Można kierować się jej pasjami, zainteresowaniami lub tym, co lubi robić w wolnym czasie. Pole do popisu w wyborze trafionego podarunku jest ogromne!

Jaki prezent na 18-tkę dla dziewczyny?

Zanim pobiegniemy do sklepu, pomyślmy czego potrzebuje solenizantka albo lepiej, co sprawiłoby jej ogromną radość w dniu urodzin. Jeśli chodzi o upominki na 18. urodziny dla dziewczyny, to wybór jest niesłychanie duży. Czym się zatem kierować? Najpierw trzeba określić budżet, którym dysponujemy, a następnie rozpocząć poszukiwania idealnego prezentu. Dla osoby, która uwielbia czytać, może to być dobra książka, dla fanki muzyki – płyta ulubionego zespołu. Tutaj można podejść do sprawy bardzo indywidualnie w zależności od stopnia zażyłości z osobą obchodzącą urodziny. Innymi kryteriami pokierują się jej krewni, przyjaciele, a jeszcze innymi sympatia. Istnieje też grupa prezentów uniwersalnych. Na pewno należy do nich biżuteria.

Kobiety kochają diamenty i...kwiaty

Te dwie rzeczy świetnie się dopełniają, zatem dobrym pomysłem jest kupienie biżuterii i kwiatów. Jednak te naturalne szybko zwiędną i trafią do kosza. Tym samym nic po nich nie zostanie. Lepiej poszukać innego rozwiązania z efektem ''wow''. Alternatywą dla klasycznego bukietu mogą być misie z róż na 18-tkę. Do wyboru są 60-centymetrowe misie z zasuszonych róż (biały z czerwonym sercem i czerwony z białym sercem), 40 centymetrowe misie z czarnymi wstążkami (biały i czerwony) oraz 25-centymetrowy czerwony miś z czarną wstążką. Wszystkie są wyjątkowe i na pewno wywołają uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. W zestawie wraz z nimi znajdują się też m.in. wisiorek z hologramem ''Kocham Cię'' w 100 różnych językach i karteczka z napisem "Jesteś dla mnie wszystkim". Czy może być bardziej romantycznie? Bardziej się nie da! Prezent jest tym bardziej ciekawy, że można go łatwo przechowywać. Dzięki temu będzie stanowił pamiątkę na długie lata. Można go również podarować na różne sposoby – osobiście lub wysyłając pocztą z dołączonym liścikiem. Taka niespodzianka na pewno sprawi wiele radości!

Prezent z przymrużeniem oka

18. urodziny są wyjątkowe. To symboliczne wejście w dorosłość. Młodzi ludzie bardzo często wręczają sobie z okazji tych urodzin drobne prezenty z przymrużeniem oka. Są to np. koszulki ze śmiesznymi napisami, bielizna wykonana z niestandardowych materiałów np. z cukierków, atrapy prawa jazdy czy przeróżne gadżety z wygrawerowanymi przezabawnymi tekstami. Tutaj prym wiodą m.in. kubki lub akcesoria do picia alkoholu. Kreatywność gości potrafi zaskoczyć niejedną 18-latkę. Prezent na osiemnastkę dla dziewczyny na pewno musi jej przypaść do gustu i zostać zapamiętany! Wśród propozycji w przeróżnych zestawieniach znajdują się również: poduszki, pluszaki dużych rozmiarów, obrazy, gadżety do telefonu lub komputera, a nawet kosmetyki. Podsumowując, wybierając prezent na 18. urodziny dla dziewczyny warto podejść do tego kreatywnie. Prezent wcale nie musi być materialny, a tym bardziej zachowawczy. Zamiast kupować, można coś dosłownie zorganizować: urodzinowe spotkanie niespodziankę, przepyszny tort ''hand made'' albo wspólne wyjście do kina, na koncert, do teatru. Oryginalnym prezentem będzie zorganizowanie wyjazdu w jakieś ciekawe miejsce lub voucher do wykorzystania np. na siłowni, basenie, w studiu masażu lub tatuażu. W zależności od tego, co lubi świętująca 18-latka.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA Z NAJLEPSZYMI PROMOCJAMI I OKAZJAMI